VZDUCHOVÁ FRITÉZA FILET MIGNON

VZDUCHOVÁ FRITÉZA FILET MIGNON

Filet mignon je ve skutečnosti obvykle naplánován na preferenční večeře ve steakových restauracích – ale rozhodně ne déle! Tyto jemné, šťavnaté filety se ve skutečnosti připravují přímo doma ve vaší fritéze! Úplně nejlepší složkou je ve skutečnosti to, že se kompletně připravují spolu s rozhodně velmi malou iniciativou!

Poté, co jsou tyto filety skutečně připraveny na vámi preferovanou teplotní úroveň, získají se pokryty nánosem svěžího másla, které vezmou steaky nad hlavu! Výsledkem dokončení je ve skutečnosti dokonale připravený, vlhký, chutný filet mignon – stejně jako nikdo nebude jistě předpokládat, že jste vytvořili vzduchovou fritézu!

VZDUCHOVÁ FRITÉZA FILET MIGNON

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Steakový večer vytvořený jednoduše! Použití nebeské fritézy na steaky vytvoří večeři extrémně rychlou a zároveň jednoduchou!

Kompletně připraveno! Teplo z nebe fritézy poskytuje těmto steakům neuvěřitelný opak!

Proto Rychle! Tyto steaky můžete mít jednoduše na jídelním stole, nabízené spolu s vašimi oblíbenými prakticky za dvacet minut!

🥘 Potřebné materiály

Vzhledem k tomu, že ve vašem nebeském fritéze připraví mnohem více rovnoměrně, používám pro toto jídlo filet mignon, ale můžete snadno použít jakýkoli druh redukce steaku a připravit jej podobně! Doporučuji však použít menší zmenšeniny, jako je filet.

1 kila navíc Filet Mignon – To je ve skutečnosti srovnatelné s 2 8-uncovými díly filet mignon.
Koření – Na období těchto filetů použijeme snadnou směs 2 lžiček sodíku a také ½ lžičky čerstvě mletého tmavého pepře. Pokud toužíte po trochu extra chuti, využijte mé steakové koření, ale snadná kombinace sodíku a pepře dodá vašemu filetu lesk!
1 polévková lžíce másla – Máslo rozdělte přímo na 2 ½ polévkové lžíce, abyste filet pokryli, než se uvolní.
(volitelně) Slanina – 2 tenké kousky směrem k otočení kolem vašeho filetu.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Doporučuji použít elektronický termostat na maso k ohřátí těchto steaků z mignon filet na obloze! Je to nejjednodušší způsob, jak zaručit, že filet bude skutečně připraven na vaši ideální teplotu.

1.Příprava

Začněte tím, že se váš filet bude týkat úrovně prostorové teploty po dobu asi třiceti minut, na kterou reagujete před přípravou jídla. To jistě zaručí, že steak bude propečený rovnoměrně. Poté vaši fritézu předehřejte na 400 °F (205 °C).

2.Tehové filety

Poté otřete jakýkoli typ pojivových buněk pocházejících ze steaku a poté zcela osušte spolu s ručníky. Poté, co je steak skutečně úplně oklepaný, úplně vyschne, tečka laskavě spolu se 2 lžičkami sodíku a také ½ lžičky čerstvě mletého tmavého pepře na všech okrajích.

3.Připravte se

Když ochutnáte steak, umístěte filet mignony přímo do koše fritézy a zajistěte, aby zůstaly na osamocené úrovni spolu s oblastí mezi nimi (Zobrazit podrobnosti). Poté smažte na obloze po dobu 11 až třinácti minut pro neobvyklý nástroj, nebo dokonce tak dlouho, dokud steaky nedosáhnou vámi preferované úrovně vnitřní teploty (Zobrazit podrobnosti).

4.Remainder obloha smažené steaky, stejně jako výkon

Poté, co steaky dosáhnou vámi preferované úrovně teploty, odstraňte z vaší fritézy a přejděte k redukčnímu panelu nebo rovnému talíři. Poté veďte každý filet spolu s ½ lžičky másla. Kempování venkovní stany kus fólie volně na vodítku, stejně jako umožnit jim zbytek po dobu 5 minut před nabídkou.

Můj jednoduchý sky fryer filet mignon je vlastně neuvěřitelný, když ho nabízím spolu s mým preferovaným steakovým smetanovým špenátem!